CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

wiek 18+
Zajęcia ruchowo-relaksacyjne

Najbliższe zajęcia 22.03.2017/ zajęcia odpłatne.

 

Yoga Fit Street na Psim Polu
Joga od podstaw, dla amaotrów wygibasów, dla zupełnie zielonych w temacie, dla wszystkich osób, które chciałąyby spróbować poroziągać się, a przy tym nauczyć się pracy z oddechem. Dla tych, którzy mają kłopot z bolącym kręgosłupem oraz tych, którzy chcą być rozciągnięci, gibcy, mieć wyjątkową sprawność fizyczną. Dla tych, którzy nie boją się wyjść poza swoją strefę komfortu:)
Jaki rodzaj jogi?
Na początku podstawy, z czasem będziemy wplatać astangę, vinasę co w efekcie daje mieszankę wybuchową w postaci JogOli.
Zainteresowane osoby, które pragną odkryć swój jogowy świat, zapraszam na pierwsze zajęcia:
To gimnastyka ciała i umysłu. Joga uelastycznia i wysmukla mięśnie, a także pomaga zwalczać stres i jego następstwa. Praktyka jogi to sprawdzony sposób, by poczuć się dobrze w swoim ciele. Zajęcia bazują na elementach Hatha Jogi oraz jej najbardziej dynamicznej odmiany - Ashtanga jogi. Efekty: wysmuklenie sylwetki, poprawa elastyczności mięśni, przywrócenie psychicznej równowagi, poprawa nastroju. 
Nie zapomnij wziąć ze sobą własną matę!!!


Zapraszamy również na: https://www.facebook.com/events/191267848033928/

joga fama www

Szczegóły zajęć:

 środa / godz. 19.30-20.30 

60 minut 

  18+

  poziom dostosowany do możliwości uczestnika

cena: 80zł karnet/4 wejścia lub 25 zł/wejście jednorazowe (opłaty na pierwszych zajęciach u prowadzącej) więcej informacji: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 663 428 265

Prowadząca:
 Aleksandra Dul

Aleksandra dul jogaZ wykształcenia historyk sztuki. Z zamiłowania joginka. Z pasji designerka. Praktykująca jogę od 13 lat, nauczająca od 7. Niepoprawna optymistka, naturalny coach, sportowy maniak. Wszystko co robi, robi z pasją.
Trenerka, instruktorka jogi, autorka holistycznego projektu Fit Street, która zdrowy styl życia przekształciła w sposób na życie. Aleksandra zaraża pozytywną energią, motywuje, jest konsekwentna w działaniu, nie idzie na kompromisy, daje od siebie 100%, ale tego samego oczekuje od Ciebie! Nie jest typem trenerki, która głaszcze po głowie, jest ostra i wymagająca, ale będzie Cię wspierać w trudnych chwilach jak nikt, ponieważ, wszystko co robi, robi z pasją. Jest zwolenniczką, krótkich, acz intensywnych treningów, nie lubi monotonii, więc urozmaica ćwiczenia, które przygotowuje. W swoich planach treningowych wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas treningów, wyjazdów i warsztatów sportowych.

Portfolio:
https://www.facebook.com/events/1697716270492617/
http://fitstreet.pl/

 

 

 

 

 

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

NEWSLETTER CBK FAMA


UWAGA!
Letnie godziny otwarcia BIBLIOTEKI
 
(w lipcu i sierpniu)
Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 12-18
Wt.: 10-16
Śr.: NIECZYNNE
Czw.: 12-18
Pt.: 10-16
Sob.: NIECZYNNE

 

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com