CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

12.07. godz. 19:00 / wstęp wolny

Pierwszy książking - to książking z jogą.  Fit Street Yoga & Books

Przyjdź, zabierz swoją ukochaną książkę !

Zapraszamy serdecznie na wakacyjne, wieczorne spotkania tarasowe z książką w roli głównej. Weź swoją ulubioną książkę i przeczytaj jej fragment w swojej ulubionej pozycji jogicznej lub wsłuchaj się w czytany tekst, odpocznij, zrelaksuj się.

Rozpoczynamy cykl spotkań na zaaranżowanym tarasie Famy. Luźne w formule, swobodne spotkania integrujące mieszkańców, których tematem przewodnim będzie właśnie książka. W swobodnej atmosferze letnich wieczorów będzie można podyskutować o ulubionych wakacyjnych książkach czy blogach. Zapraszamy mieszkańców Psiego Pola, by razem z nami tworzyli przyjazne miejsce otwarte na rozmowę o literaturze i spędzili z nami swój wolny czas. Przyjdź i wypocznij z nami!

Pierwsze spotkanie z cyklu Książking na tarasie to warsztat jogi z książką, który poprowadzi Aleksandra Dul. Z wykształcenia historyk sztuki. Z zamiłowania joginka. Z pasji designerka. Praktykująca jogę od 13 lat, nauczająca od 7. Niepoprawna optymistka, naturalny coach, sportowy maniak.


Pierwsza odsłona Książkingu na tarasie to: Fit Street Yoga & Books 12.07. godz. 19:00/ taras CBK FAMA/ wstęp wolny.
ksiazki2


 Aleksandra Dul

Aleksandra dul jogaZ wykształcenia historyk sztuki. Z zamiłowania joginka. Z pasji designerka. Praktykująca jogę od 13 lat, nauczająca od 7. Niepoprawna optymistka, naturalny coach, sportowy maniak. Wszystko co robi, robi z pasją.
Trenerka, instruktorka jogi, autorka holistycznego projektu Fit Street, która zdrowy styl życia przekształciła w sposób na życie. Aleksandra zaraża pozytywną energią, motywuje, jest konsekwentna w działaniu, nie idzie na kompromisy, daje od siebie 100%, ale tego samego oczekuje od Ciebie! Nie jest typem trenerki, która głaszcze po głowie, jest ostra i wymagająca, ale będzie Cię wspierać w trudnych chwilach jak nikt, ponieważ, wszystko co robi, robi z pasją. Jest zwolenniczką, krótkich, acz intensywnych treningów, nie lubi monotonii, więc urozmaica ćwiczenia, które przygotowuje. W swoich planach treningowych wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas treningów, wyjazdów i warsztatów sportowych.

Portfolio:
https://www.facebook.com/events/1697716270492617/
https://fitstreet.pl/


Kolejne spotkania z cyklu KSIĄŻKING NA TARASIE:
26 lipca 2017/godz. 19.00
9 sierpnia 2017/godz. 19.00
23 sierpnia 2017/godz. 19.00

?

A jak Ty widzisz kulturę / Famę / nasze pracownie / świat?

Napisz: biuro@fama.wroc.pl

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia:
Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy jest czynny od Pon. do Pt. w godz. 10.00-18.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com