Mieszkańcy Psiego Pola i okolic! Pasjonaci muzyki! Zbieracze historii! Pomóżcie nam stworzyć film o muzycznej scenie Psiego Pola!
Liczymy na Waszą pomoc! Piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na początku 2019 r. ruszamy z nowym projektem w ramach Psiego Pola w Akcji – warsztatami filmowymi. Efektem zajęć będzie film opowiadający o punkowej i metalowej scenie muzycznej, która działała nieformalnie na Psim Polu w latach 80. i na początku lat 90.

Kolejny raz zwracamy się do Was z prośbą o dzielenie się historiami i materiałami związanymi z tym tematem. Jeśli graliście w psiepolskim zespole lub robił to ktoś z Waszej rodziny/grona znajomych i możecie udostępnić nam zdjęcia, nagrania z prób i koncertów albo po prostu opowiedzieć o tym czasie, piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczymy na Waszą pomoc!

Godziny otwarcia

LIPIEC I SIERPIEŃ 

Biblioteka - Filia nr 11 MBP

Pon.: 12-18
Wt.: 10-16
Śr.: 12-16
Czw.: 12-18
Pt.: 10-16
Sob.: nieczynne

Dział programowy - III p. / kontakt telefoniczny i mailowy w godzinach 8:00-16:00. Godziny otwarcia biura: 

Pon.:       12-16
Wt.:   12-16
Śr.:  12-16
Czw.:  12-16
Pt.:  12-16
Sob.:  nieczynne
Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com