Zapraszamy na rodzinne warsztaty i spotkanie bożonarodzeniowe. 

16.12.2018. / 11:00  / wstęp wolny 

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Psiego Pola do spędzenia niedzielnego przedpołudnia w twórczej i świątecznej atmosferze. Wydarzenie rozpoczniemy wernisażem wystawy Marty Janickiej pt. Na psa urok prezentującej portrety psów mieszkających w schroniskach dla zwierząt. Wykonamy wspólnie dekoracje choinkowe, stroiki oraz zabawki-prezenty dla czworonożnych przyjaciół. Przygotowane własnoręcznie ozdoby świąteczne będzie można wykorzystać podczas wspólnego ubierania famowych choinek. Finalnym akcentem spotkania będzie muzyczny występ Anny Krzyżowskiej-Kawałko – śpiewaczki związanej z Operą Wrocławską, która wykona najpiękniejsze kolędy i pieśni świąteczne z towarzyszeniem chóru Ostinato.

W trakcie wydarzenia odbędzie się zbiórka karmy i akcesoriów dla psów ze schronisk dla zwierząt (prosimy zwłaszcza o mokrą karmę, smycze i szelki). Zbiórka potrwa od 10 do 16 grudnia i jest organizowana przez autorkę prac. Karmę i akcesoria można będzie zostawić w specjalnym pudle w holu na parterze CBK FAMA.

16.12.2018 /godz. 11:00

Wstęp wolny

Informacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 71 777 99 44 wew.3

HARMONOGRAM:
11:00 wernisaż wystawy "Na psa urok" / hol na parterze
11:20 rozpoczęcie warsztatów tworzenia dekoracji świątecznych (stroiki, zabawki dla czworonożnych przyjaciół, ekologiczne ozdoby choinkowe, nietuzinkowe bombki choinkowe) / hol na parterze i I piętrze
13:30 wspólne ubieranie famowych choinek
14:00 koncert kolędowy Anny Krzyżowskiej-Kawałko przy akompaniamencie Jarosława Kawałko wraz z chórem Ostinato / sala widowiskowa I piętro


Marta Janicka – posiadaczka dwóch kundelków, absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, a także kierunku animacja kultury w SKiBA we Wrocławiu. W wolnej chwili maluje, fotografuje psy i działa na rzecz bezdomnych zwierząt. Na co dzień pracuje w gabinecie weterynaryjnym.

Anna Krzyżowska-Kawałko - absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, gdzie ukończyła Wydział Wokalny w klasie śpiewu solowego prof. Agaty Młynarskiej. Od 2012 roku pracuje w Operze Wrocławskiej w charakterze artysty chóru. Doświadczenia na scenie zdobyła poprzez liczne wyjazdy zagraniczne z agencjami muzycznymi. W swoim repertuarze posiada różne arie operowe oraz pieśni i piosenki. W Famie wystąpi z programem tradycyjnych kolęd.

Chór Kameralny Ostinato - działa przy Radzie Osiedla Ołbin we Wrocławiu i od samego początku prowadzony jest przez Lilianę Jędrzejczak, absolwentkę Wrocławskiej Akademii Muzycznej. Zespół powstał w listopadzie 2011 roku z inicjatywy dawnych członków Chóru Politechniki Wrocławskiej, którzy obecnie stanowią część zespołu. Chór sporo koncertuje i stale powiększa swój repertuar, w którego skład wchodzą zarówno utwory muzyki dawnej jak i współczesnej. Na koncertach usłyszeć można utwory religijne, świeckie, dużą część zajmuje folklor polski oraz utwory zebrane z całego świata.

Godziny otwarcia

LIPIEC I SIERPIEŃ 

Biblioteka - Filia nr 11 MBP

Pon.: 12-18
Wt.: 10-16
Śr.: 12-16
Czw.: 12-18
Pt.: 10-16
Sob.: nieczynne

Dział programowy - III p. / kontakt telefoniczny i mailowy w godzinach 8:00-16:00. Godziny otwarcia biura: 

Pon.:       12-16
Wt.:   12-16
Śr.:  12-16
Czw.:  12-16
Pt.:  12-16
Sob.:  nieczynne
Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com