Zapraszamy na wyjątkowy seans, po którym pokażemy spektakl pt.: Bajka o Smoku.

23.02. / godz. 11:00 / zapisy

Zapraszamy na kolejny seans w ramach Filmowej niespodzianki dla dzieci. Każdy pokaz jest niespodzianką dla najmłodszych widzów, a także ich starszych opiekunów.

W razie pytań - dodatkowych informacji o projekcjach dla dzieci udzieli: Karolina Leontowicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Po pokazie uczestnicy Koła Teatralnego, pod kierunkiem Anny Grębowiec zaprezentują spektakl Bajka o Smoku, który stanowi podsumiwanie ich półrocznej pracy twórczej. Przedstawienie zostało stworzone z myślą o dzieciach i młodzieży, ale dorosły widz również znajdzie w nim coś dla siebie. Dowie się między innymi, że warto zaufać dziecięcej intuicji. Przedstawienie zachęca do pokonywania własnych lęków i otwierania się na to, co nieznane. Może tytułowy smok nie jest tak straszny, jak opowiadają o nim dorośli?

czas trwania: 30 min
wiek: 3+
wstęp wolny

Informujemy, że zapisy obowiązują tylko na pokaz filmowy, a na spektakl wstęp jest wolny i nie ma konieczności wcześniejszej rezerwacji miejsc. Można wziąć udział zarówno w obu wydarzeniach, ale również w samym pokazie lub spektaklu. Proszę mieć na uwadze, że pomiędzy seansem filmowym, a spektaklem będzie przerwa, która potrwa około pół godziny. Umożliwi to aktorom i organizatorom przygotowanie się do spektaklu.

W tym czasie można zabrać dziecko na lody do Gądka lub zaszyć się w naszej bibliotece. ;) 

Godziny otwarcia

LIPIEC I SIERPIEŃ 

Biblioteka - Filia nr 11 MBP

Pon.: 12-18
Wt.: 10-16
Śr.: 12-16
Czw.: 12-18
Pt.: 10-16
Sob.: nieczynne

Dział programowy - III p. / kontakt telefoniczny i mailowy w godzinach 8:00-16:00. Godziny otwarcia biura: 

Pon.:       12-16
Wt.:   12-16
Śr.:  12-16
Czw.:  12-16
Pt.:  12-16
Sob.:  nieczynne
Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com