Akrobata w Kole na Cyrkopolu!

Zapraszamy w niedzielę 25 czerwca o godzinie 18:00

Miejsce: plac przy CBK FAMA

Wstęp wolny

Opis wydarzenia

Grzegorz Jastrzębski przedstawia spektakl uliczny pod tytułem ,,Akrobata w Kole”! Jest to familijny pokaz przeznaczony dla najbardziej wymagających widzów! Artysta, korzystając z iluzji optycznej, hipnotyzuje widzów, prezentuje swoje umiejętności żonglerskie oraz stawia wszystko ,,na jedną kartę” z pomocą widowiskowych maczet oraz asystenta z publiczności.

Główną częścią występu będzie pokaz tytułowej akrobatyki w kole. Treść spektaklu zawiera elementy humorystyczne, a energiczne przysposobienie Grzegorza sprawia, że cała publiczność szybko angażuje się w wydarzenie.

O Artyście

Grzegorz Jastrzębski zajmuje się tematem współczesnego cyrku już ponad dziesięć lat. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku – to właśnie tam odkrył swoją specjalizację, czyli akrobatyczne koło Cyra. Od tego czasu kręci się i zachwyca ludzi zarówno w Polsce jak i na świecie, a jego największym marzeniem jest wystąpić na scenie w Las Vegas. Artysta występował między innymi w spektaklach Warszawskiej Sceny Variete, a także w projekcie „CyrkON”, (pełnometrażowe cyrkowe spektakle online). Ponadto zdobył III miejsce na pierwszym ogólnopolskim konkursie festiwalu OWACJE.

Artysta cyrkowy na scenie patrzący w niebo
Grzegorz Jastrzębski
Artysta cyrkowy na scenie w środku wielkiego koła
Grzegorz Jastrzębski

Zapraszamy!