Bawim-Bawim

Zajęcia kreatywne dla dzieci

Szczegóły zajęć:

Grupa 1 – 0,5-1,5 lat (dzieci niechodzące)

Zajęcia z opiekunem mające na celu oswoić dziecko w kontaktach z rówieśnikami oraz pomóc w przygotowaniu do etapu żłobkowego i przedszkolnego. Wspólne zabawy, gry, pląsy, działania w grupie pod okiem wychowawcy – program oparty jest o kalendarz przedszkolaka z uwzględnionymi elementami edukacyjnymi. Odbywają się one w sposób twórczy, mocno działający na zmysły i dostarczający dużo uśmiechu.

poniedziałki, godz. 13:30-14:15

 • Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 0,5 roku do 1,5 lat. Podczas zajęć obecność opiekunów jest obowiązkowa.
 • Czas trwania: 45 minut, zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
 • Cena: 120 zł/miesiąc

Grupa 2 – 1,5-2,5 lat (dzieci chodzące)

Przygotowanie do przedszkola (od 2,5 lat). Zajęcia o charakterze zabawowo-edukacyjnym, które mają pomóc dzieciom w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami (przy drobnej pomocy rodziców). W ich programie przewidziane zostały elementy taneczne, muzyczne i teatralne (odgrywanie ról). Będziemy wspólnie czytać i opowiadać bajki, śpiewać oraz tworzyć dzieła na papierze i konstrukcje przestrzenne. Mamy zamiar pobudzać i działać na zmysły, a przede wszystkim dobrze się bawić. Naszym mottem jest „doświadczanie i współdziałanie”.

poniedziałki, godz. 14:20-15:05

 • Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 1,5 do 2,5 lat. Podczas zajęć obecność opiekunów jest obowiązkowa.
 • Czas trwania: 45 minut, zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
 • Cena: 120 zł/miesiąc

Grupa 3 – 2,5-4 lat

Kreatywnie po przedszkolu z Bawim-Bawim to co tydzień inny temat zajęć polegających na działaniach grupowych połączonych z tańcem, doświadczeniami i kreatywnym wykorzystaniem różnych materiałów. Zajęcia będą mieć charakter sensoryczny, umożliwiający brudzenie się i pobudzający różne zmysły, dlatego stanowią doskonałą zabawę terapeutyczną i rozwojową dla dzieci. Spotkania będą wprowadzać dzieci w zagadnienia o świecie w niekonwencjonalny sposób. Szaleństwo i dobra zabawa to na zajęciach podstawowa zasada.

poniedziałki, godz. 15:10-15:55

 • Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat. Dzieci biorą udział w zajęciach bez opiekunów.
 • Czas trwania: 45 minut, zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
 • Cena: 120 zł/miesiąc

Grupa 4 – 4-8 lat

Kreatywnie po przedszkolu z Bawim-Bawim to co tydzień inny temat zajęć polegających na działaniach grupowych połączonych z tańcem, doświadczeniami i kreatywnym wykorzystaniem różnych materiałów. Zajęcia będą mieć charakter sensoryczny, umożliwiający brudzenie się i pobudzający różne zmysły, dlatego stanowią doskonałą zabawę terapeutyczną i rozwojową dla dzieci. Spotkania będą wprowadzać dzieci w zagadnienia o świecie w niekonwencjonalny sposób. Szaleństwo i dobra zabawa to na zajęciach podstawowa

poniedziałki, godz. 16:00-16:45

 • Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Dzieci biorą udział w zajęciach bez opiekunów.
 • Czas trwania: 45 minut, zajęcia odbywają się raz w tygodniu
 • Cena: 120 zł/miesiąc

RABAT FAMILIJNY – w przypadku uczęszczania na zajęcia dwóch lub więcej osób z jednej rodziny, a także udziału uczestnika w dwóch lub więcej zajęciach oferujemy 15 % RABATU FAMILIJNEGO, obejmujący każde z laboratoriów. W tytule przelewu należy dopisać informację RABAT FAMILIJNY. W przypadku braku takiego zapisu i przelania pełnej kwoty nie obowiązuje rekompensata.

Prowadząca:

Dorota Kapera-Zwolińska
Z wykształcenia nauczycielka wychowania przedszkolnego. Pracowała w tym zawodzie przez kilka lat i wówczas zauważyła, że dzieci potrzebują specjalnego przygotowania do tego, aby zostać w przedszkolu bez rodzica. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom utworzyła specjalne zajęcia, które pomogą poznać zasady funkcjonowania w gronie rówieśników, czym zajmuje się już od siedmiu lat.

Więcej o informacji można znaleźć na stronie www.bawim-bawim.pl