CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

Centrum Nowego Cyrku to wspólna inicjatywa teatralno-cyrkowego kolektywu KEJOS i CBK FAMA. Chcemy stworzyć cyrkowy dom kultury, który będzie przestrzenią do współpracy, wzajemnego uczenia się i swobodnej wymiany pomiędzy artystami, amatorami i społecznością lokalną. Rozpoczynamy cyrkowo – teatralną rewolucję!

kejos

Zapraszamy na szereg autorskich warsztatów prowadzonych przez wrocławskich artystów nowego cyrku i teatru. Oprócz regularnych zajęć edukacyjnych Centrum Nowego Cyrku zaprasza amatorów i artystów wszelkich dyscyplin do wspólnej pracy. W każdą środę w ramach OTWARTEJ PRZESTRZENI TRENINGOWEJ na Famowej sali widowiskowej spotykają się artyści, kuglarze, tancerze, performerzy – zarówno początkujący, jak i profesjonalni. OTP działa na zasadzie samoorganizujęcej się sali treningowej. Drzwi otwarte są dla wszystkich chcących ćwiczyć w towarzystwie i wymieniać się umiejętnościami; osób szukających miejsca, by doskonalić swoje etiudy, numery popisowe lub praktykować jogę. 

KONTAKT w/s produkcji i rezydencji: Marta Kuczyńska / kurator Centrum Nowego Cyrku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozpoczynamy także moduł produkcji i rezydencji artystycznych nowego cyrku. Zapraszamy do współpracy artystów nowego cyrku pragnących korzystać z możliwości rezydencjalnych i produkcyjnych CBK FAMA. Zajmujesz się nowoczesnym cyrkiem i szukasz dla siebie miejsca we Wrocławiu? Chcielibyśmy rozpocząć współpracę z profesjonalnymi performerami i tworzyć razem niekomercyjne produkcje artystyczne. Zgłoś się i dołącz do grupy! Obecnie zespół pracuje nad nowym spektaklem cyrkowo-teatralnym przygotowywanym na 700-lecie miasta Lublina (partnerzy produkcji: Carnaval Sztukmistrzów, Stowarzyszenie Kejos Theater oraz Centrum Biblioteczno-Kulturalne Fama Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu)

 

 

CENTRUM NOWEGO CYRKU ma ambicję organizowania rezydencji dla artystów szeroko rozumianej sztuki cyrkowo-teatralnej. Będziemy zapraszać niekomercyjne projekty artystyczne do współpracy i korzystania z naszych możliwości technicznych i przestrzennych.   

 

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia: 
Biblioteka - Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy (III p.) - godziny otwarcia:

Pon.:       10-18
Wt.:   10-18
Śr.:  12-18
Czw.:  10-18
Pt.:  10-18
Sob.:  nieczynne
Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com