Laboratoria online

Wkrótce przeniesiemy się do internetowych platform, by móc kontynuować prowadzenie Laboratoriów online. W planach mamy uruchomienie:

Ikona Laboratorium Głosu 
Ikona Minilandia
Ikona Laboratorium Gitary z Janem Samołykiem

Niestety nie wszystkie rodzaje zajęć można przenieść do rzeczywistości wirtualnej. Zależy nam jednak, by ratować co się da i umożliwić Państwu kontynowanie uczestnictwa w wybranych zajęciach. Dlatego zapraszamy na bezpłatną próbną lekcję Laboratorium Głosu, która odbędzie się na platformie Zoom: https://zoom.us/


REGULARNE ZAJĘCIA ONLINE

Po lekcji próbnej, zapraszamy na regularne zajęcia Minilandii, prowadzone online. 

Ikona Piątki | godz. 17:00

Ikona Koszt zajęć: 40 zł/miesiąc 

Ikona Zapisy mailowe: wojciech@fama.wroc.pl

Ikona Zajęcia będą odbywać się na platformie Zoom. W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie, Wojciech wyśle instrukcję wraz z linkiem dostępu.

Więcej informacji o Minilandii i prowadzącej Magdalenie Magierze, znajdą Państwo w artykule: https://fama.wroc.pl/minilandia-dzieciece-laboratorium-taneczne/

Zachęcamy do zapoznania się z filmem instruktażowym, przygotowanym przez Magdę Magierę. Zajęcia będą miały podobną formę. 


REGULARNE ZAJĘCIA ONLINE

Po lekcji próbnej, zapraszamy na regularne zajęcia Laboratorium Głosu prowadzone online.

Ikona Termin zajęć zostanie ustalony wspólnie z zainteresowanymi uczestnikami/uczestniczkami. Można wysyłać zgłoszenia!

Ikona Koszt zajęć: 40 zł/miesiąc 

Ikona Zapisy mailowe: wojciech@fama.wroc.pl 

Ikona Zajęcia będa odbywać się na platformie Zoom. W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie, Wojciech wyśle instrukcję wraz z linkiem dostępu.

Zajęcia ze starszą grupą będą miały formę pracy studyjnej. Uczestnik/uczestniczka będzie nagrywał/a fragment swojej piosenki na dowolny nośnik: telefon lub dyktafon, a następnie przesyłał/a prowadzącej e-mailem lub przy użyciu komunikatora Messenger.

W trakcie zajęć pliki muzyczne będą omawiane, a instruktorka zaproponuje ćwiczenia i wskazówki, mające na celu wypracowanie jak najlepszego poziomu wykonania utworu. Ten rodzaj pracy pomoże wokalistom i wokalistkom przygotować się do nagrywania piosenek w studiu nagrań.

Więcej informacji o Laboratorium Głosu i prowadzącej Eli Dębskiej, znajdą Państwo w artykule: https://www.fama.wroc.pl/laboratoria/muzyka/208-laboratorium-glosu


Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego, który przygotowała nasza koleżanka Sabina (bardzo dziękujemy)! Krok po kroku zostaną Państwo przeprowadzeni przez:

  •  rejetstrację na platformie zoom,
  •  pobranie aplikacji Zoom
  • dołączenie do wydarzenia

Zyskają Państwo dzięki temu wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą wziąć udział w bezpłatnej lekcji.

Zyskasz dzięki temu wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą Ci dołączyć do wydarzenia.