CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

Kurs / Otwarte spotkania dla osób +50  (ognisko plastyczne i wymiana doświadczeń) - wstęp wolny / każda trzecia środa miesiąca

Najbliższe terminy:  20.12.

 

Przestrzeń otwarta dla sztuki, która pozwala na wymianę posiadanymi umiejętnościami oraz zdobywanie nowych, którymi podzielą się z nami współtowarzysze zajęć oraz prowadzący. Stworzymy razem plan cotygodniowych spotkań w trakcie których każdy chętny zamieni się w nauczyciela i wprowadzi nas w tajniki swojej wybranej dziedziny.
Spotkania będą miały dowolnie wybrany przez nas charakter, mogą to być zajęcia manualne, bo pewnie nie jedna z seniorek lub seniorów jest mistrzynią robótek ręcznych lub złotą rączką. Jesteśmy równie otwarci na zajęcia literackie czy czysto plastyczne. Przyjdź i pochwal się swoimi talentami, stwórzmy razem wspaniałe miejsce spotkań, rozmów i nauki! 

Szczegóły zajęć:  środa / godz. 15.00-16.30 / spotkania 2 razy w miesiącu / najbliższe spotkania: 20.12, 3.01, 17.01, 31.01, 14.02, 28.02

  90 minut – zajęcia raz w tygodniu

  dorośli 50+

 poziom dostosowany do możliwości uczestnika

  wstęp wolny

Prowadzący:
  Sabina Sokół

sok1

Sabina Sokół w 2016 roku obroniła dyplom na wydziale Grafiki i Sztuki Mediów wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Brała udział w wielu wystawach oraz konkursach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Wraz z rzeźbiarzem Michałem Wasiakiem współtworzy Galerię Oczami na wrocławskim Nadodrzu, wspólnie promując młodą sztukę. Jednym z jej ulubionych mediów jest grafika warsztatowa, a zwłaszcza sitodruk.

Formularz zapisów do Laboratorium Sztuki dla Seniorów

Przed wysłaniem zgłoszenia udziału zapoznaj się z regulaminem i warunkami uczestnictwa w laboratoriach:

REGULAMIN UDZIAŁU w LABORATORIACH CBK FAMA

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia:
Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy jest czynny od Pon. do Pt. w godz. 10.00-18.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com