CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

wiek 8 +
Gra na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Zajęcia indywidualne lub w parach.

UWAGA! W chwili obecnej zapisy na listę rezerwową.

Nauka gry na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Uczestnicy zajęć wybierają rodzaj instrumentu oraz poziom zaawansowania nauki. W programie zajęć: budowa instrumentu, nauka czytania i gry z nut, utwory o charakterze klasycznym, podstawowe techniki gry, gra akordowa, bicia gitarowe, praktyka wykonawcza, elementy improwizacji - wszystko na bazie wybranych wspólnie utworów.


Uwaga! Instrumenty własne!

Szczegóły zajęć:

  poniedziałek, wtorek i czwartek, godz. zajęć ustalane są indywidualnie z instruktorem

  45 minut – zajęcia raz w tygodniu

  dzieci, młodzież i dorośli (8 +)

 poziom dostosowany do uczestnika

  cena: 120 zł / mies. zajęcia indywidualne lub 90 zł / osoba / mies. - zajęcia w parach

lub 90 zł*/ mies. zajęcia indywidualne lub 67,50 zł*/ os./ mies. - zajęcia w parach

* RABAT FAMILIJNY - W przypadku uczęszczania na zajęcia dwóch lub więcej osób z jednej rodziny, a także udziału uczestnika w dwóch lub więcej zajęciach - obowiązuje 25 %-owy RABAT FAMILIJNY, obejmujący każde z laboratoriów. W tytule przelewu należy dopisać informację RABAT FAMILIJNY. W przypadku braku takiego zapisu i przelania pełnej kwoty nie obowiązuje rekompensata.

Prowadzący:
  Paweł Lisiecki: tel. 721 821 960, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / zajęcia w pon. i czw.

lisieckiO mnie:
Nauczam od kilku lat prywatnie, jak też w instytucjach kultury i szkołach, m.in.: w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie; Jazz Centrum w Opolu, szkole Music and More, Społecznym Ognisku Muzycznym w Kłodzku Kompozytor. Jestem gitarzystą w zespołach "Anviled", "Koi", "Demifekt". Jestem aktywnym muzykiem i regularnie występuję na scenie. Jako hobby zajmuję się miksem i masteringiem.
Certyfikaty:
International Jazz Platform 2013 Licencjat: Jazz i Muzyka Rozrywkowa Pedagog (studium Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu)Zapraszam na profesjonalne lekcje gry na gitarze zaawansowanych oraz początkujących.
Mam doświadczenie sceniczne, jako nauczyciel w szkołach, wiedzę akademicką oraz pasję do muzyki, którą pragnę przekazać dalej.
Powiedz mi, jakiej muzyki słuchasz, a ja przygotuję dla Ciebie zestaw ćwiczeń potrzebnych do jej wykonania. Spiszę dla Ciebie ulubione utwory i wyślę na maila streszczenie lekcji i/lub film video, na którym sam wykonuję zadania, żebyś zawsze mógł sprawdzić, o co chodziło, lub czy robisz to dobrze.
Lekcje odbywają się w domowych warunkach w bezstresowej atmosferze. Na miejscu zawsze mam przynajmniej jedną dodatkową gitarę, wzmacniacze, materiały edukacyjne, pulpit do nut.

Zwracam uwagę na świadomość zawartości utworu, więc nauczysz się:
- akordów,
- zasad harmonii,
- jak ustawienie dłoni i ich rozluźnienie wpływa na brzmienie, jakość i łatwość gry,
rytmu,
- skal, na których zbudowane są twoje ulubione sola, które są potrzebne do improwizacji lub komponowania nowych utworów,
- nut, z których nauczysz się nowych utworów, lub w których zapiszesz swoje pomysły,
- zakładania strun,
- strojenia gitary itp.

 

  Krzysztof Marczewski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  / zajęcia w pon. i wt.

Marczewski

Krzysztof Marczewski - gitarzysta, kompozytor, nauczyciel. Ukończył studia z gitary jazzowej na katowickiej Akademii Muzycznej na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, gdzie studiował również realizację nagłośnienia. Zajęcia muzyczne prowadzi z powodzeniem od 8 lat. Jest czynnym muzykiem poruszającym się we wszystkich popularnych gatunkach muzycznych. Prywatnie zajmuje się produkcją muzyczną m.in w zespole The Emotionap.


 

 

Formularz zapisów do laboratorium Laboratorium GITARY

Przed wysłaniem zgłoszenia udziału zapoznaj się z regulaminem i warunkami uczestnictwa w laboratoriach:

REGULAMIN UDZIAŁU w LABORATORIACH CBK FAMA

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia:
Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy jest czynny od Pon. do Pt. w godz. 10.00-18.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com