CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

Laboratorium teatru i muzyki dla dojrzałych Pań i Panów z poczuciem humoru

Zapraszamy! Można dołączyć do grupy!

Zajęcia wokalno-teatralne, których zwieńczeniem będzie spektakl kabaretowy. Osoby występujące w nim prezentować będą zarówno piosenki jak i kabaretowe scenki.

Praca z uczestnikami podzielona zostanie na cztery etapy:
1. Spotkania integracyjne: ćwiczenia teatralne mające na celu zapoznanie uczestników z materią teatru, zadania aktorskie pokazujące im podstawowe zasady gry.
2. Przygotowywanie seniorów do występowania na scenie (ćwiczenia otwierające ich na pracę w zespole, dodające odwagi i pewności siebie podczas publicznych wystąpień)
3. Próby do spektaklu kabaretowego.
4. Premiera powstałego spektaklu.
Cele:
- integracja wewnątrz powstałej grupy, nauka odnajdywania się wśród społeczności
- wyzbywanie się obaw i nabywanie odwagi do występów publicznych
- odnajdywanie pozytywnych aspektów życia poprzez kontakt z innymi osobami
A co najważniejsze: ŚWIETNA ZABAWA!!!

Szczegóły zajęć:

  poniedziałek / godz. 19.00-20.30 

  90 minut – zajęcia raz w tygodniu

  wiek - Twój!

  dostosowany do możliwości uczestnika

  cena: bezpłatne

Prowadząca:
  Agata Skowrońska – Kartvelishvili

DSC 0815 1Aktorka, producentka teatralna, założycielka TEATRAKCJI (firma zajmująca się produkcją spektakli na zamówienie). Absolwentka PWST we Wrocławiu z 2001r. Aktorka Teatru Polskiego we Wrocławiu, związana także z teatrem Ad Spectatores. Gościnnie występowała na deskach Teatru DOC w Moskwie, Wrocławskiego Teatru Współczesnego i Opery Wrocławskiej. Nagrodzona za debiut na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych w 2001r. Laureatka Brązowej Iglicy 2003r. Ma w swoim dorobku wiele ról teatralnych i filmowych. Od 2012r. Zajmuje się także reżyserowaniem spektakli teatralnych i radiowych. Współpracuje z wrocławskim Ośrodkiem Pamięć i Przyszłość, produkując spektakle teatralne z cyklu „Teatr historii”. Ma na swoim koncie (jako producent oraz reżyser) cykl stu sześciominutowych słuchowisk pt. „Historia na szóstkę”, emitowanych na antenie Radia Wrocław.
Od 2007 roku współpracuje z Wrocławskim Hospicjum dla Dzieci oraz Fundacją Mam Marzenie, organizując dzieciom różnego rodzaju spotkania, odwiedzając je w szpitalu, a także organizując na potrzeby organizacji imprezy wspomagające ich działalność.
Od wielu lat prowadzi swoje autorskie warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i seniorów. Na stałe współpracuje z Wrocławskim Klubem Anima, prowadząc zajęcia dla dzieci oraz dla młodzieży z ośrodka poprawczego. Współpracowała jako instruktor teatralny z Fundacją Sancta Familia, pracując z dziećmi ze świetlicy środowiskowej. Prowadziła warsztaty teatralne także w Teatrze Polskim oraz Wrocławskim Teatrze Pantomimy.
W 2015r. stworzyła dla Fundacji PKP program edukacyjny pt. „Szkoła Przyjazna Bezpieczeństwu”, wdrożony do szkół podstawowych (klasy I-II) na terenie całego kraju, na przełomie maja i czerwca.

 

Formularz zapisów do laboratorium KABARET DLA DOROSŁYCH

Przed wysłaniem zgłoszenia udziału zapoznaj się z regulaminem i warunkami uczestnictwa w laboratoriach:

REGULAMIN UDZIAŁU w LABORATORIACH CBK FAMA

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia:
Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy jest czynny od Pon. do Pt. w godz. 10.00-18.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com