CBK FAMA - projekt inwestycyjny ESK 2016

wiek 3-6
Dziecięce laboratorium taneczne

 Minilandia to pierwszy stopień do poznania tanecznego świata. Uczy gracji, estetyki ruchowej. Jest wspaniałym narzędziem do rozwoju psychomotorycznego dzieci. Formy taneczne poprawiają sprawność oraz pamięć ruchową. Celem zajęć jest rozmiłowanie dzieci w tańcu, ukształtowanie piękna i estetyki ruchu, zapoznanie z wszechstronnymi odmianami tańca i różnorodną muzyką i rozwijanie umiejętności wyrażania emocji poprzez taniec. Uczestnictwo w zajęciach poprawia koordynację wzrokowo – ruchową, wzmacnia siłę rąk i nóg, poprawia postawę ciała i rozwija poczucie orientacji w przestrzeni.

Szczegóły zajęć:

wtorek / godz. 16.00-16.45

45 minut – zajęcia raz w tygodniu

dzieci w wieku 3-6 lat

poziom dostosowany do możliwości uczestnika

cena: 80 zł / miesiąc lub 60 zł*/ miesiąc

* RABAT FAMILIJNY - W przypadku uczęszczania na zajęcia dwóch lub więcej osób z jednej rodziny, a także udziału uczestnika w dwóch lub więcej zajęciach - obowiązuje 25 %-owy RABAT FAMILIJNY, obejmujący każde z laboratoriów. W tytule przelewu należy dopisać informację RABAT FAMILIJNY. W przypadku braku takiego zapisu i przelania pełnej kwoty nie obowiązuje rekompensata.

Prowadząca:
Magdalena Kwaśniak

magda kwaśniakInstruktor tańca i zumby z wieloletnim stażem. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną w stylu standardowym. Finalistka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego. Członek Kadry Narodowej w tańcu na wózkach combi klasa II styl latynoamerykański w latach 2010-2011. Reprezentantka Polski na Pucharze i Mistrzostwach Świata; tancerka Polskiego Towarzystwa Tanecznego; prowadzi zajęcia zumby i fitness, baletu i tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży.

 

 

 

 

Formularz zapisów do laboratorium MINILANDIA

Przed wysłaniem zgłoszenia udziału zapoznaj się z regulaminem i warunkami uczestnictwa w laboratoriach:

REGULAMIN UDZIAŁU w LABORATORIACH CBK FAMA

NEWSLETTER CBK FAMA

CBK Fama na Facebooku       CBK Fama na Instagramie

Godziny otwarcia:
Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA:

Pon.: 10-19
Wt.: 10-19
Śr.: 12-16
Czw.: 10-19
Pt.: 10-19
Sob.: 10-15

Dział programowy jest czynny od Pon. do Pt. w godz. 10.00-18.00

Początek strony
JSN Blank template designed by JoomlaShine.com