Laboratorium sztuki

Rysunek i malarstwo, prace ogólnoplastyczne z papieru, gliny, plasteliny i technik łączonych

Zajęcia, na których będziemy wspólnie odkrywać, jak poszczególne techniki plastyczno – techniczne łączą się ze sobą i jaki dają efekt końcowy. Będziemy sprawdzać, eksperymentować i wspólnie poszukiwać kreatywnych rozwiązań, które pozwolą nam stworzyć niepowtarzalne przedmioty dekoracyjne i użytkowe. To spotkania, na których poznamy różnego rodzaju materiały i ich zastosowanie a przede wszystkim rozwiniemy swoje umiejętności manualne.

Szczegóły zajęć

Grupa 1 – 6-9 lat

poniedziałki o godz. 16:00-17:00  

  • Czas trwania spotkań: 60 minut.  Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu.
  • Cena: 100 zł/miesiąc
  • sala: Laboratorium Sztuki 3p.

Grupa 2 – od 10 roku życia

poniedziałki o godz. 17:15-18:15

  • Czas trwania spotkań: 60 minut.  Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu.
  • Cena: 100 zł/miesiąc
  • sala: Laboratorium Sztuki 3p.

RABAT FAMILIJNY – w przypadku uczęszczania na zajęcia dwóch lub więcej osób z jednej rodziny, a także udziału uczestnika w dwóch lub więcej zajęciach oferujemy 15 % RABATU FAMILIJNEGO, obejmujący każde z laboratoriów. W tytule przelewu należy dopisać informację RABAT FAMILIJNY. W przypadku braku takiego zapisu i przelania pełnej kwoty nie obowiązuje rekompensata.

Prowadząca:

Katarzyna Religa

 

Animatorka Kultury, twórczymi Pracowni Artystycznej Emejzing; prowadzi warsztaty kreatywne zarówno dla najmłodszych jaki i dla najstarszych. Myślą przewodnią jej zajęć jest tworzenie przedmiotów przy użyciu prostych materiałów. Nie lubi „uczyć” – woli wspólnie poszukiwać pomysłów, odkrywać, próbować, pozwalać „robić po swojemu”.  Nie ważne, czy efekt końcowy mieści się w definicji słowa „ładne” – sam proces tworzenia powinien być frajdą. Bo bez radości nie ma kreatywności!