Minilandia

Dziecięce laboratorium taneczne (uwaga, w lutym zajęcia pauzują, Miniladnia powróci do Famy w marcu 2023 – zapraszamy do zapisów nowe osoby)

grupa 1

czwartki, godz. 15:30-16:15.

  • Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat.
  • Czas trwania spotkań: 45 minut, zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu.
  • Cena: 100 zł/miesiąc
  • Sala zajęciowa: Laboratorium Ruchu 3p.

grupa 2

czwartki, godz. 16:15-17:00

  • Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat.
  • Czas trwania spotkań: 45 minut, zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu.
  • Cena: 100 zł/miesiąc
  • Sala zajęciowa: Laboratorium Ruchu 3p.

RABAT FAMILIJNY – w przypadku uczęszczania na zajęcia dwóch lub więcej osób z jednej rodziny, a także udziału uczestnika w dwóch lub więcej zajęciach oferujemy 15 % RABATU FAMILIJNEGO, obejmujący każde z laboratoriów. W tytule przelewu należy dopisać informację RABAT FAMILIJNY. W przypadku braku takiego zapisu i przelania pełnej kwoty nie obowiązuje rekompensata.

Minilandia do 4 lat

Pierwszy stopień do poznania tanecznego świata. Taniec poprawia sprawność oraz pamięć i estetykę ruchową. Jest to wspaniałe narzędzie do rozwoju psychomotorycznego dzieci. Celem laboratorium jest zainteresowanie dzieci kulturą tańca, zapoznanie ich z różnorodną muzyką i rozwijanie umiejętności wyrażania emocji poprzez taniec. Dzieci poznają elementy tańca towarzyskiego, tańca klasycznego i akrobatyki.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku 3-4 lat.

Minilandia od 5 lat

Podczas zajęć dzieci będą uczyć się estetyki ruchowej sportowego tańca towarzyskiego. Jest to wspaniałe narzędzie do rozwoju psychomotorycznego dzieci. Formy taneczne poprawiają sprawność oraz pamięć ruchową. Celem laboratorium jest zainteresowanie dzieci kulturą tańca, zapoznanie ich z różnorodną muzyką i rozwijanie umiejętności wyrażania emocji poprzez taniec. Uczestnicy na zajęciach poznają elementy sportowego tańca towarzyskiego i przygotują się do udziału w pierwszych występach na parkiecie turniejowym.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku 5-9 lat

Prowadząca:

Zdjęcie Magdaleny Magiery-Kwaśniak - instruktorki zajęć tanecznych dla dzieci.

Magdalena Magiera

Instruktorka tańca towarzyskiego i baletu z wieloletnim stażem. Trenerka i prezeska Uczniowskiego Klubu Sportowego RM Dance – SPORT. Finalistka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego. Członkini Kadry Narodowej w tańcu na wózkach combi klasa II styl latynoamerykański w latach 2010-2011. Reprezentantka Polski podczas Pucharu Świata i Mistrzostw Świata. Obecnie związana z Federacją Tańca Sportowego. Na turniejach tańca pełniąca rolę skrutinera.

 
Zdjęcie przedstawia tańczące uczestniczki podczas zajęć Minilandia.
Zdjęcie przedstawia tańczące dzieci podczas zajęć Minilandia.
Dzieci tańczące w trakcie zajęć Minilandia.