Otwarta Przestrzeń Treningowa

Bezpłatne spotkania amatorów i profesjonalistów (kuglarzy, tancerzy, performerów i artystów wszelkich dyscyplin). 

OTWARTA PRZESTRZEŃ TRENINGOWA jest prowadzona raz w tygodniu przez Kolektyw KEJOS. Jej celem jest wymiana umiejętności pomiędzy kuglarzami, tancerzami, performerami i artystami wszelkich dyscyplin, zarówno początkujących jak i profesjonalnych. To przestrzeń dla wszystkich, chcących ćwiczyć w towarzystwie.

O zajęciach

OTWARTA PRZESTRZEŃ TRENINGOWA jest prowadzona przez Kolektyw KEJOS. Jej celem jest wymiana umiejętności pomiędzy kuglarzami, tancerzami, performerami i artystami wszelkich dyscyplin, zarówno początkujących jak i profesjonalnych. To przestrzeń dla wszystkich, chcących ćwiczyć w towarzystwie.

O prowadzącym

Jakub Karmowski – znany części gościom Famy jako Kuba Puchatkiewicz. Kuglarstwem zajmuje się od prawie siedmiu lat. Wszystko zaczęło się na warsztatach cyrkowych w jednym z poznańskich domów kultury. Od tego czasu jeździ po wszelakich festiwalach cyrkowych zbierając doświadczenie. Prowadzi warsztaty, można go spotkać na corocznym Famowym Placu Zabaw, a gdy pogoda dopisuje występuje na ulicy.

Informacje szczegółowe

Środa, godzina 19:00-22:00

  • dla dorosłych i młodzieży z opiekunem
  • zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu, czas trwania 150 min
  • wstęp bezpłatny, nie obowiązują zapisy
  • sala zajęciowa: Sala Widowiskowa 
  • uwaga! Przy wejściu każdorazowo uczestnicy będą musieli podpisać oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na udział w zajęciach.