Otwarta Przestrzeń Treningowa

Bezpłatne spotkania amatorów i profesjonalistów (kuglarzy, tancerzy, performerów i artystów wszelkich dyscyplin). 

OTWARTA PRZESTRZEŃ TRENINGOWA jest prowadzona raz w tygodniu przez Kolektyw KEJOS. Jej celem jest wymiana umiejętności pomiędzy kuglarzami, tancerzami, performerami i artystami wszelkich dyscyplin, zarówno początkujących jak i profesjonalnych. To przestrzeń dla wszystkich, chcących ćwiczyć w towarzystwie.

Szczegóły zajęć:

środy, godz. 19:00-22:00.

ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ W PAŹDZIERNIKU.

  • Otwarta Przestrzeń Treningowa przeznaczona jest dla dorosłych i młodzieży z opiekunem. Wiek: 18+ lub z dorosłym opiekunem. 
  • Czas trwania spotkań: 150 minut. Spotkania odbywają się raz w tygodniu.
  • Wstęp bezpłatny.

Zapisy i zasady funkcjonowania:

  • Uczestnicy muszą zapisać się każdorazowo na zajęcia najpóźniej do godz. 16.00 w dniu Otwartej Przestrzeni Treningowej mailowo na adres: biuro@fama.wroc.pl lub telefonicznie pod numerem: 71 777 99 44, wew. 2.
  • Przy wejściu każdorazowo uczestnicy będą musieli podpisać oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na udział w zajęciach.
  • Uczestnicy powinni korzystać z własnych sprzętów. Jeśli będą używać sprzętu będącego na wyposażeniu Famy, po zajęciach muszą odkładać je w wyznaczonym miejscu do dezynfekcji.

Prowadzący:

Jakub Karmowski

Znany części gościom Famy jako Kuba Puchatkiewicz. Kuglarstwem zajmuje się od prawie pięciu lat. Wszystko zaczęło się na warsztatach cyrkowych w jednym z poznańskich domów kultury. Od tego czasu jeździ po wszelakich festiwalach cyrkowych zbierając doświadczenie. Prowadzi warsztaty, m. in. można go spotkać na corocznym Famowym Placu Zabaw, a gdy pogoda dopisuje występuje na ulicy.