Teatr A3 'Zmysły’- parada z Rynku Psiego Pola

Zapraszamy w sobotę 24 czerwca na godzinę 16:00. Parada wystartuje z Rynku Psiego Pola i przejdzie pod budynek CBK FAMA.

Wstęp bezpłatny.

Opis wydarzenia:

Wszechobecne baby! Kuszące, flirtujące, pociągające, szalejące, wrzeszczące, śpiewające i rozśmieszające – zagadkowo, z przymrużeniem oka, zza trzepotu rzęs uwodzą publiczność „Zmysłowym” surrealistycznym kabaretem lirycznym. Śpiewające Uszy, Stepujące Gałki Oczne, Nos z gilem, machina Ust Korali, dłoń żonglująca słoniem – czeka nas barwna, absurdalna i żywa tkanka miejskich działań. Absurd sytuacji pójdzie pod rękę z komizmem, a wszystko to w barwnej formie wszystkich Zmysłów – stepujących Gałek Ocznych, Wrzeszczących Uszu, Nosa, Pomocnej Dłoni i Mistrza Ceremonii. Spektakl jest zdecydowanie zabawny, zapraszamy do udziału osoby w każdym wieku.

O Artystach:

A3Teatr nie posługuje się tekstem, choć ten czasami pojawia się. Nie jest teatrem tańca, a jednak ruch łączy z muzyką. Nie jest pantomimą, a gloryfikuje gest. Nie trzyma się linearnych historii, a aktorów wiąże siatką wzajemności; wodzi na pokuszenie humoru i zasępienia, przerysowania zwyczajności, groteski i absurdu. Przetwarza codzienność tworząc z niej kod rytuałów, niezależnych aktów, które układają się na scenie w kolejne odsłony, sekwencje. Widzom pokazuje kalejdoskop obrazów – dynamicznych i statycznych, ostrych i rozmazanych wrażliwością. Nie nazywa rzeczy do końca, pozostawia tę sferę odbiorcy.