Peter J. Birch – koncert w Famie

Cykl Songs and stories wraca do Famy! Jesienią oraz wiosną posłuchamy muzyków, którzy nie tylko wspaniale grają i śpiewają ale również są twórcami swojego repertuaru. 21 września 2023 roku na scenie Famy wystąpi Peter J. Birch.

Termin: 21 września 2023, godzina 19:00

Wstęp: 30 złotych / 15 złotych (osoby z aktywną, imienną Kartą Biblioteczną MBP im Tadeusza Różewicza). Bilety można zakupić online w serwisie Biletyna.pl.

Informacje: jan@fama.wroc.pl

Teledysk do piosenki „Sen zimowy”

O Artyście:

Peter J. Birch to pochodzący z Wołowa muzyk, który wypracował markę utalentowanego singer-songwritera i człowieka, do którego jak ulał pasuje określenie “one man show”. Swój status zbudował na konkretnym brzmieniu – arcyzgrabnym połączeniu akustycznego rocka, bluesa i folku, z elementami alt-country, americany i szeroko pojętego gitarowego indie. Gdy dodamy do tego charakterystyczny ciepły, lecz na swój sposób męski i konkretny głos, otrzymujemy obraz artysty niezwykle wyrazistego. Peter J. Birch od początku swojej kariery stanowi jasny punkt na mapie nieba polskiej muzyki, co zresztą potwierdza jego obecność na scenach najważniejszych polskich klubów i festiwali, a także blisko 20 odwiedzonych krajów w ramach międzynarodowych tras koncertowych.

Występ będzie promować najnowszy, doskonale przyjęty, album „Fantazmat”, który ukazał się 16 czerwca 2023 roku.

Mężczyzna noszący okulary w czapce z daszkiem i z kwiatami.
Peter J. Birch – fot. Karolina Pędlowska