Telefon dobrego słowa

W ramach działań pomocowych dla naszej społeczności, uruchamiamy telefon dobrego słowa, na który będziesz mógł/-a zadzwonić i porozmawiać o ważnych sprawach, pieskach, kotkach, opowiedzieć o swoim najlepszym przepisie na szarlotkę czy perypetiach serialowego Ojca Mateusza. Telefon jest uzupełnieniem działań wspierających, które staramy się rozwijać na grupie na Facebooku Sami Swoi – sąsiedzka ekipa Psie Pole

O sąsiedzkiej ekipie

Dołącz do grupy i zaoferuj swoją pomoc lub poproś o to, czego potrzebujesz. W ramach grupy staramy wymieniać się usługami, sąsiedzkimi przysługami lub drobnymi pracami jak: zrobienie zakupów, odebranie dziecka ze szkoły, wymiana umiejętnościami.

Telefon – jak się skontaktować

Na kontakt będzie czekała Grażyna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00 pod numerem +48 71 777 99 44 wew. 2

Grażynka ma doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych i we współpracy z seniorami. Pracowała m.in. w zaprzyjaźnionej Fundacji Opieka i Troska.

Uwaga! Rozmowa z pracowniczką kultury nie zastąpi profesjonalnej porady psychologicznej. Inicjatywa ma służyć jako dodatkowe wsparcie dla osób, które czują sią samotnie i z powodu pandemii, mają ograniczony kontakt z bliskimi.