Highline – chodzenie na linie wysoko nad ziemią

Highline to jedna z bardziej widowiskowych odmian slackline. Zwykle praktykowana jest wysoko w górach, z dala od miejskiego zgiełku i wzroku niezwiązanych z tym ludzi. Polega ona na balansowaniu na taśmie rozpiętej między dwoma punktami wysoko nad ziemią. Podczas Cyrkopola odbędzie się on pomiędzy dachami budynków przy ul. Sycowskiej w pobliżu CBK FAMA.

Dla uczestników będą dostępne dwie taśmy o długości 20-30 m rozpięte na wysokości około 20 metrów nad głowami przechodniów. Taśmy będą dostępne dla doświadczonych slacklinerów 26 i 27 czerwca w godzinach 14-18.

Informacje organizacyjne:

  • Ze stanowiska Highline mogą korzystać osoby pełnoletnie, a także osoby małoletnie za zgodą opiekuna prawnego. W przypadku osoby małoletniej wymagana jest pisemna zgoda opiekuna.
  • Wszystkie osoby, które zechcą skorzystać ze stanowiska Highline, zobowiązane są do wcześniejszego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.
  • Prosimy o przesłanie skanu deklaracji pocztą na adres: kuba.baldych@gmail.com oraz doniesienie oryginału w dniu wydarzenia.
  • Korzystanie ze stanowiska Highline jest bezpłatne.