Warsztaty z akrobatyki powietrznej Akademii Everest

Zapisy zamknięte

Warsztat dla 15 osób w wieku od 8 lat.

wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy

*Uczestnictwo w warsztacie jest równoznaczne ze zgodą na dokumentację foto oraz video, prosimy również o podpisanie oraz przyniesienie na warsztat regulaminu, który zostanie wysłany w odpowiedzi potwierdzającej zapis.

Serdecznie zapraszamy na dwudniowy warsztat z akrobatyki powietrznej na szarfach i kołach, który odbędzie się 25 i 26 czerwca w godzinach 11:00-13:00 w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA.

Warsztat skierowany będzie do osób początkujących jak i z doświadczeniem w tej dziedzinie.

Akrobatyka powietrzna łączy w sobie elementy tańca, akrobatyki i gimnastyki. Jest złotym środkiem pomiędzy sportowymi aktywnościami ogólnorozwojowymi i działaniami artystycznymi.

Na warsztatach uczestnicy poznają jak pracować z własnym ciężarem ciała w przestrzeni poprzez naukę licznych wiązań na szarfach oraz pozycjach na kołach. Na zakończenie warsztatów uczestnicy wystąpią w mini pokazie, a trenerka Magda zaprezentuje swój pokaz tańca w powietrzu 🙂

Warsztaty poprowadzi trenerka Akademii Everest Magdalena Czernek.

Magdalena Czernek – Swoją przygodę z artystycznym światem oraz sceną rozpoczęła ponad 15 lat temu od tańca specjalizując się w tańcu współczesnym. Poprzez współtworzenie spektakli tanecznych oraz projektów artystycznych zdobywała doświadczenie sceniczne. 7 lat temu swój taniec przeniosła w powietrze i od tamtej pory łączy obie te dziedziny. Trener akrobatyki powietrznej z ukierunkowaniem na szarfy oraz koła. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Brała udział w oprawach artystycznych wielu projektów oraz eventów w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Występowała w cyrku Arlekin jako akrobatka powietrzna. Tancerka oraz aerialistka w spektaklu akrobatyczno-tanecznym „Prometeusz”.

Akademia Everest:

Akademia Everest to nowatorska przestrzeń, w której dzieci i młodzież mogą rozwijać się  w nurcie pedagogiki cyrku. Akademia to także miejsce, w którym odbywają się działania performatywne, sportowe, sceniczne i cyrkowe.

Główną misją Akademii Everest jest rozwijanie i kształtowanie młodego człowieka, poprzez stawianie mu wyzwań o charakterze sportowym, ze szczególnym zwróceniem uwagi na jego rozwój emocjonalny i artystyczny, tak by w przyszłości mógł stać się jednostką aktywną i czynnie biorącą udział w rozwijaniu kultury.

Dzieci i młodzież, rozwijają się w Akademii dwutorowo — zgodnie z zasadami pedagogiki cyrku: poprawiają swoje zdolności motoryczne, uczą się wyspecjalizowanych sztuk akrobatycznych i cyrkowych, a jednocześnie rozwijają swoją wrażliwość i pracują nad dojrzałością wyrazu scenicznego — a to wszystko po to, by mogły w przyszłości zaistnieć w świetle reflektorów, jako wykwalifikowani artyści sceniczni.

Regulamin

Formularz osiągnął limit wysłań.