Taniec Współczesny

Zajęcia ruchowe, improwizacja taneczna

UWAGA! Zajęcia rozpoczną się w listopadzie.

Zajęcia przeznaczone są dla osób zainteresowanych rozwijaniem swojej koordynacji ruchowej oraz kondycji fizycznej. Program został opracowany w oparciu o doświadczenia artystyczne prowadzącej – zawarte w nim zostały podstawy tańca współczesnego, tańca fizycznego, improwizacji taneczno-ruchowej, a także elementy jogi oraz techniki tańca klasycznego.

wtorki godz. 20:00-21:30

  • Zajęcia taneczne przewidziane są dla osób, które ukończyły 16 rok życia.
  • Czas trwania spotkań: 60 minut – zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
  • Cena: 150 zł/miesiąc
  • Sala zajęciowa: Laboratorium Ruchu 3p.

RABAT FAMILIJNY – w przypadku uczęszczania na zajęcia dwóch lub więcej osób z jednej rodziny, a także udziału uczestnika w dwóch lub więcej zajęciach oferujemy 15 % RABATU FAMILIJNEGO, obejmujący każde z laboratoriów. W tytule przelewu należy dopisać informację RABAT FAMILIJNY. W przypadku braku takiego zapisu i przelania pełnej kwoty nie obowiązuje rekompensata.

Prowadząca:

Zuzanna Nir

Absolwentka studiów magisterskich (kierunek Choreografia) na Akademii Muzycznej w Łodzi (wynik celujący) oraz kierunku Taniec Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu (dyplom z wyróżnieniem). Od 2017 roku związana z Kolektywem Kejos The-At-Er jako performerka i choreografka. Od 2008 roku współpracuje z Teatrem AVATAR jako tancerka, choreografka oraz pedagożka. Współpracowała z takimi artystkami i artystami jak: Aneta Zwierzyńska, Iwona Olszowska, Ferenc Feher, Małgorzata Haduch, Adrian Rzetelski. Regularnie uczestniczy w międzynarodowych i ogólnopolskich warsztatach tanecznych (m.in. International Dance Week Budapest, Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego w Bytomiu, czy Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego w Połczynie, a także w dodatkowych projektach edukacyjnych: Warsaw Dance Department, Kurs Pedagogiki Cyrku.

Zuzanna Nir z zespołem