Praktyka jogi w ramach Feminatywy

Zapraszamy na praktykę jogi menstruacyjnej dla wszystkich osób
z CIAŁO – praktyka jogi Sabina Sokół

Menstruacja to moment oczyszczania organizmu, ale też kilka dni wycinających z życia.
Zazwyczaj, ciężko nam sobie wyobrazić jakąkolwiek aktywność fizyczną inną niż leżenie i wpychanie do ust tabliczki czekolady. Jeśli uprawiamy sporty lub ćwiczymy jogę, czasem nie mamy ochoty na delikatną praktykę menstruacyjną i głośno zadane pytanie „kto z osób na sali jest w trakcie menstracji?” jest trochę jak wywołanie na siłę do tablicy. Jednak, kto kiedykolwiek menstruował z siłą tornada i pozwolił sobie na praktykę w zgodzie z tym stanem, ten wie jakim jest błogosławieństwem dla ciała. Pamiętajmy jednak, że niezależnie od tego czy mamy macicę czy nie i czy dotyczy nas w ogóle temat menstracji praktyka menstruacyjna jest dla KAŻDEJ OSOBY. Rozluźnia podbrzusze, wycisza, regeneruje. Dlatego zapraszamy 11.11.2022 o godzinie 11:00 wszystkie zainteresowane osoby na praktykę wyciszającą, regenerującą i w zgodzie z naszym ciałem, zwaną menstruacyjną.

11.11.2022 o godzinie 11:00 | Wstęp jest bezpłatny i bez zapisów.

Jak się przegotować: Przyjdź wcześniej i weź ze sobą wygodny strój do ćwiczeń oraz matę. Na sali będą już na Ciebie czekać klocki, paski oraz koce do jogi.

Ćwiczymy na 1p. W Sali Widowiskowej

Prowadząca Sabina Sokół

Jogę praktykuję od 2014 roku. Ukończyłam intensywny 3 letni kurs nauczycielski u Romana Grzeszykowskiego (Senior Intermediate I), przygotowujący do stopnia INTRODUCTORY II – międzynarodowego dyplomu nauczycielskiego jogi metoda IYENGARA. Joga pozwoliła mi zrozumieć, pokochać i doskonalić siebie. To, że się spotałyśmy i, że mogę ją praktykować traktuję jako wielki przywilej.

fb/cialojoga | instagram/cialojga

zajęcia w CBK FAMA